Férový přístup, jedinečné vyjádření

Atom/Arrow Created with Sketch.

O projektu


Jedinečný projekt Férové palačinkárny stojí na férovém přístupu k businessu, k lidem, k lidskému zdraví i k přírodě. Palačinkárny jsou proto místem, kde se střetávají lidé všeho druhu a společně si vychutnávají nejen palačinky z kvalitních lokálních surovin vytvořené s láskou a péčí.

Férová palačinkárna - ukázka webu
Férová palačinkárna - ukázka webu

Výzvy


Na samém začátku tohoto projektu před námi stály tři výzvy.

První, jak strukturovat web, aby představoval Férovou palačinkárnu jako multipobočkovou platformu s možností franchisingu.

Druhá, jak začlenit a univerzálně komunikovat portfolia jednotlivých poboček palačinkárny.

Třetí, jak pomocí grafiky a vizuálního zpracování předat různorodým cílovým skupinám nádech a hodnoty palačinkáren.

Řešení


Po bližším zhodnocení a analýze jsme se rozhodli web palačinkárny rozdělit na hlavní, společnou část, a na podstránky jednotlivých poboček. Tento přístup umožňuje jednotlivým franšízám prezentovat svojí pobočku, a zároveň neochudí uživatele o důležitý vhled do celého konceptu.

Velkou inspirací pro grafický návrh webu a vizuální komunikaci jako takovou nám byla návštěva palačinkáren v Hradci Králové a v Pardubicích. Jedinečný styl zpracování poboček jsme přenesli do webu s použitím reálných objektů jako dřevo, tabule či tkaniny.

Výsledek


Velkou výhodou při návrhu řešení pro nás byla vstřícnost klienta, který nám umožnil strávit čas přímo v Hradecké palačinkárně, což nám umožnilo lépe poznat prostředí palačinkárny i zákazníky.

Prohlédnout výsledek

Máte zajímavý projekt?

Spojte se s námi!

Yllow

Případová studie

Innovation footprint

Případová studie