Inovační stopa v oboru CSR a Shared Value

Atom/Arrow Created with Sketch.

O projektu


Innovation Footprint patří mezi inovátory ve svém oboru CSR a Shared Value, proto klient chtěl web, který jej bude vhodně reprezentovat, bude vyzařovat inovativního ducha, nezapadne mezi průměr a zapíše se návštěvníkovi do paměti. Dobrá čitelnost textů a snadné vstřebání obsahu bylo v rámci zadání samozřejmostí.

Innovation Footprint - ukázka webu
Innovation Footprint - ukázka webu

Výzvy


Vytvořit osobitý design v duchu minimalismu? Jak na šikovné a jednotné zpracování různorodého obsahu? Jak spojit mnoho odborníků a mnoho různých projektů pod jednu střechu? Tyto překážky nás potkali na samém počátku tohoto projektu. Řešit tyto výzvy byla jedna radost.

Spolupráce s IKIGUYS byla od první schůzky příjemná a na úrovni. Dali jsme jim celkem těžký oříšek, poradit si s výrobou webu, do které neustále vstupovaly názory téměř 7 lidí, a měnily se často nejen detaily, ale i celkový koncept webu. Stále klidní a usměvaví IKIGUYS to všechno zvládali parádně. Když bylo třeba stáli si za svým. Když jsme měli pádný argument ke změně, přišli vždy s elegantním řešením, jak ji do webu zakomponovat.

Libor Pelikán


on-line marketing & project management

Řešení


Náš klient je zajímavý v tom, že každý jeho zaměstnanec je odborníkem ve svém oboru a má návštěvníkům co sdělit na firemním blogu, nebo se pochlubit případovou studií z projektu, na kterém pracovat se svými kolegy.

Po bližším seznámení s obsahem webu si tak můžete všimnout, že každý zaměstnanec má možnost publikovat své příspěvky a případové studie a zároveň se můžete podívat na jeho osobní profil, kde naleznete i kontaktní informace. To dělá z naprvní pohled malého firemního webu promyšlený systém pro správu obsahu.

Výsledek


Na tomto projektu se nám opět ověřilo, že klientova aktivita pří tvorbě obsahu a dodávání podkladů posouvá projekt o úroveň výše. Ověřilo se nám také, že se vyplatí investovat do univerzálního a snadno rozšířitelného řešení, které šetří čas i energii oběma stranám při budoucím rozvoji.

Prohlédnout výsledek

Máte zajímavý projekt?

Spojte se s námi!

Férová palačinkárna

Případová studie

InfluPick

Případová studie