Webová aplikace a nejlepší přítel social media specialistů.

Atom/Arrow Created with Sketch.

O projektu


InfluPick se stal řešením, které pomohlo urychlit a zorganizovat práci celého oddělení velkého mediálního domu. Především díky organizované databázi influencerů (lidí ovlivňující veřejné mínění), intuitivnímu vyhledávání a generování powerpointových prezentací.

Influpick - ukázka webu
Influpick - ukázka webu

Výzvy


Náš klient, významná společnost v oblasti médií, potřeboval nalézt rychlejší a přehlednější způsob pro práci s influencery .

Do nasazení našeho projektu klient veškeré informace uchovával ve sdílených dokumentech, tabulkách a prezentacích. Pravidelně musel aktualizovat data o počtu fanoušků a odběratelů na sociálních sítích a každou prezentaci vhodných influencerů pro klienta vytvářel ručně.

Díky aplikaci InfluPick mají naši specialisté mnohem více času na kreativní práci, která je baví. Nemusí trávit tolik času hledáním relevantních informací a následným vytvářením prezentací, protože jim s tím aplikace pomůže.

Oceňujeme také možnost InfluPick nadále upravovat a rozvíjet.

Vítězslav Klement


Social Media Director
GroupM

Řešení


Celou logiku s požadavky jsme zahrnuli do jednoduchého, uživatelsky přívětivého a svižného interního systému InfluPick, který nahradil složitou a těžko ovladatelnou excelovskou tabulku.

Social media specialistům šetří spousty času tím, že umožňuje získat aktuální informace o influencerech z API Facebooku, Instagramu a YouTube. Nemusí tak nadále vyhledávat a zadávat informace ručně.

Další úsporu času poskytuje generováním předpřipravených pptx prezentací v několika různých šablonách a dvou jazycích. Příprava prezentace pro klienty se tak z řádu hodin zkrátila na minuty.

Uživatelskou přívětivost podtrhuje rychlé filtrování v databázi influencerů dle různých parametrů, okno s tvorbou nového profilu a nastavování uživatelských práv.

Výsledek


InfluPick dokázal zefektivnit práci, ušetřit media specialistům čas i vrásky na čele. Pochvalné recenze dostal jak v rámci firmy našeho klienta, tak od jejích partnerů, a to až ve Spojených Arabských Emirátech. Tvorba InfluPicku se stala přínosem pro obě strany.

Máte zajímavý projekt?

Spojte se s námi!

Innovation Footprint

Případová studie

Yllow

Případová studie