Stylové řešení webu pro DJe, směřujícího na velká pódia.

Atom/Arrow Created with Sketch.

O projektu


Když se nám ozval mladý český DJ Vojta Novotný, zvaný “Yllow”, zajásali jsme. Požádal nás o tvorbu svého profesního portfolia a nechal nám v kreativitě volné ruce. Vzhledem k tomu, že k EDM hudbě máme osobně blízký vztah, ujali jsme se tohoto projektu s nadšením.

Yllow - ukázka webu
Yllow - ukázka webu

Výzvy


První výzvou bylo grafické pojetí nejen webové prezentace, ale celého osobního brandu prostupujícího online i offline. Další výzvou bylo odprezentovat práci tohoto DJe v co nejjednodušší podobě a umožnit návštěvníkům poslech jeho tracků. Na závěr jsme řešili, jakým způsobem informovat fanoušky a bookmakery o akcích, kde Yllow vystupuje a jak umožnit první kontakt s ním.

Řešení


Inspiraci pro tvorbu grafického stylu jsme hledali u samotného zdroje, a to na akcích, na kterých Yllow vystupoval. Zvolili jsme cestu minimalismu, kontrastu mezi černou a bílou a velkých fotografií, které nejlépe předávají žádané emoce.

Prezentaci jeho tracků jsme vyřešili SoundCloud přehrávačem integrovaným přímo do webu. Ten návštěvníkům umožní poslechnout si track, “lajknout” ho a uložit si ho do svého SoundCloud playlistu.

Nadcházející a uplynulé události prezentujeme pomocí mobile-friently slideru v kombinaci s jednoduchým kontaktním formulářem pro booking.

Výsledek


Osobní portfolio Yllow pomohlo zvýšit povědomí o něm a jeho práci. Dokázalo oslovit jeho fanoušky i bookmakery z významných klubů. Práce na tomto projektu pro nás byla pracovním i osobním potěšením.

Prohlédnout výsledek

Máte zajímavý projekt?

Spojte se s námi!

InfluPick

Případová studie

Férová palačinkárna

Případová studie